Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » KÉRLEK SEGÍTSETEK! Mi lehet a...

KÉRLEK SEGÍTSETEK! Mi lehet a netem baja?

Figyelt kérdés
Szóval akadozik a netem. Van amikor sűrűbben (gondolom amikor csúcsidő van, sokan használják), és van amikor ritkábban. Betelefonáltunk már többször, de azt mondták leellenőrizték, a központban sincs gond, és a routeremnél se. De akkor mi lehet a gond?
2010. dec. 29. 18:30
 1/5 anonim ***** válasza:
Ellenőrizd a kábeleket, de egy normális szolgáltató már kiment volna, és megnézi a modemedet... nekem kétszer lett cserélve 8 év alatt, pont ezért.
2010. dec. 29. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Már ezerszer húzogattam ki-be, de semmi.
2010. dec. 29. 18:39
 3/5 anonim ***** válasza:
Mióta van meg a modemed? A hálókártya? Integrált vagy nem?
2010. dec. 29. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Mobil neted van, vagy vezetékes?

Ha bobil neted van, akkor lehet, hogy alig, vagy eggyátalán nincs térerő! -(ha alig van tér erő, azt nem látják a központba)-Én tudom, mert nekem is mobil internetem van!

Ha vezetékes interneted van, akkor lehet hogy a kábel -akár több helyen is- meg van törve!


Ha valami más oka van hogy akadozik a net, nincs több ötletem!!


Nekem is szokott akadozni a mobilnet!

2010. dec. 29. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

DIGI-s vagy fogadjunk... Az olyan túlterhelt szar hogy hihetetlen... Vagy UPC-s vagy de azis. sajnállak... :(

De Boldog Új Évet!

2010. dec. 30. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!