Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Cseten a saját nevemmel...

Egerecske kérdése:

Cseten a saját nevemmel hivtak privát beszélgetésre, és ráadásul másodpercenként nyitodtak meg prvát beszélgetsések, nem győztem bezárni őket. Hogy létezik h a saját nevemmel irnak, és rengeteg bezélgetőablak nyilik meg?

Figyelt kérdés
2010. dec. 30. 00:54
 1/7 anonim ***** válasza:

Milyen cseten?

Egyébként vagy csak simán elromlott valami, vagy valaki direkt rádtámadt.

2010. dec. 30. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Ezen az oldalon történt

[link]

van ötlete valkinek? mert már egyre furább dolgokat látok , pl azt is , amikor a közös beszélgetésbe olyan gyorsan irnak , h egymásután ismétlődik ugyn az a mondat, de rohadt gyorsan, másodperceknént rengetegszer gördül le ugyn az az irás.

Ilyen gyorsan nem lehet irni, sőt még a szavak másolás beilszetés is lasu ehez képest.

Nem értem én ezeket, h ezek valmi trükök, vagy valami más.

Ötletek? Tippek?

2010. dec. 30. 14:04
 3/7 anonim válasza:
van ötlet: amiket leírtál tipikusan vírus fertőzésre utalnak...
2010. dec. 30. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
szerintem meg nem :)
2010. dec. 30. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

ok ha virus fertőzés, akkor miért csak ott azon az oldalon csinálta? tudom h van olyan amikor több oldalt nyit meg a virus,, eygmás után gyorsan,,, de ez más,,,szerintem,,

futattam le viruskresővel a gépet , de semmi,, Avsatom van, nem bizti h a legjobb de nekem megfelel, melette van malwarebytes,, nem a free verzió, és néha lefutatom a a-squared free-t,,, van még valkinek ötlete h a fent irtak alpőján mitörtént a cset oldallal? vayg a gépemmel?

2010. dec. 30. 23:18
 6/7 anonim ***** válasza:

Még mindig csinálja?

De most megnéztem ezt a cset.hu-t (még sohasem voltam ott) és látom, hogy java-s. Úgyhogy talán próbáld meg ujrarakni a java-t:

[link]


Vagy próbáld meg másik böngészővel, Chrome-al vagy Opera-val, ha eddig Firefox-ot használtál.

2011. jan. 3. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszi a segitséget, amugy most nem csinálja, remélem h iyg is marad :)
2011. jan. 3. 04:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!