Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mi a különbség a Facebook...

Mi a különbség a Facebook rajongó és tetszik között?

Figyelt kérdés
Van egy közösségi oldalam Facebookon, és bal oldalt vannak olyanok akiknek tetszik, alatta pedig olyanok, akik rajongók. Az oldal tetején csak egy Tetszik gomb van. Mitől függ, hogy valaki rajongó lesz-e? Talán, ha ugyanabban a városban lakik?
2010. dec. 30. 08:54
 1/4 anonim válasza:

Én nem tudom, ezt eddig még nem vettem észre, nem is gondolkoztam nagyon rajta, de most megnéztem, van egy csomó ajánlott oldalam, és akkor ott azt mutatja (az ajánlottaknál), hogy elfogadás. Ha rámegyek megára az oldalra, akkor ott viszont az van, hogy tetszik.

Nem lehet, hogy ha csak simán lájkolod, akkor tetszik, de he meghívnak, akkor tudsz csatlakozni, és akkor rajongó vagy. ?

2010. dec. 30. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

De nem most meg azt látom, hogy van:

- x ismerősöm (!) rajongó

- y embernek tetszik


Akkor lehet, hogy kimeli az ismerőseimet, és szimplán szóismétlés miatt nevezi rajongóknak...

2010. dec. 30. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy inkább az első megállapításod az igaz. Most jobban átnéztem és a rajongóim 90% ott van a like-olok között is. Talán úgy van, hogy ha meghívok valakit és elfogadja, akkor bekerül a likolok és a rajongók közé is.
2010. dec. 31. 08:51
 4/4 anonim válasza:
Ha a tetsziket nyomják meg talán az oldal vagy a képed tetszik neki, ha pedig a rajongókhoz csatlakoznak azok pedig talán rajonganak érted másképp akár el is menne veled nyaralni vagy valami!!!!Ja és melyik az az oldal???
2011. jan. 5. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!