Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Van-e ingyenes google bot...

Van-e ingyenes google bot (robot) amihez én is hozzáadhatnám a weboldalamat?

Figyelt kérdés

Igaz nem vagyok már kezdő, webszerkesztő, de nem is vagyok profi, de már nagyon érdekelne, hogy van-e ilyen lehetőség, ez nagyon fontos minden szempontból...


A válaszokat előre is köszönöm !! ;)


2010. dec. 31. 23:33
 1/6 anonim ***** válasza:

A Google folyamatosan térképezi fel a weboldalakat, neked azért nem kell fizetned, idővel megtalál majd (ha van valahol egy link a lapra), talán meggyorsíthatod a folyamatot, ha ide is belinkeled:

[link]

2010. dec. 31. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Drága gyermekem!Ahhoz,hogy a gugli találati eredményeit módosítsd,te kevés vagy,mint Anettka a vizespóló versenyen.(és nem csak te,hanem minden földi halandó)


Reklámozgasd,linkeld sok helyen,tegyél az oldaladra reklámokat,linkelj te is sokat az oldaladon.

2010. dec. 31. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ezt véletlenül nem te kérdezted egy órája? http://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__internet__14..
2010. dec. 31. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Ohh köszy a válaszokat ;)

gyors volt, köszy még 1×


2. kommentáló xD jó a dumád ;) :P

2010. dec. 31. 23:58
 5/6 A kérdező kommentje:

jah a link :P


[link]

2010. dec. 31. 23:59
 6/6 A kérdező kommentje:

Kalman11

de igen, de aszem mellényúltam..

google motor ?? az érdekes...

:$ :$

2011. jan. 1. 00:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!