Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Linksys router eltűnik az...

Linksys router eltűnik az elérhető wifis hálózatokból?

Figyelt kérdés
Segítenétek mi lehet a probléma, hogy mikor reseteltük a routert a másik gép adapterrel látta a routert, rá is csatlakoztunk, aztán pár perc múlva ledob, és eltűnik az elérhető hálózatokból. Újraindítjuk a gépet stb. és mégsem változik semmi. Eltűnt a router és kész. Mit lehet csinálni? Köszönöm.
2011. jan. 1. 13:50
 1/4 anonim ***** válasza:
Két gép van és az egyik látja a másik nem ,vagy mit is írsz ?
2011. jan. 1. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
a fő géphez a modemtől csatlakoztattam az internetet a wifi routerre. A másik gépen, amelyiken az adapter van, mikor elindítottam, látta a wifi routert, csatlakozott is, netezni is lehetett, de aztán eltűnik, s nem jön vissza.
2011. jan. 1. 19:26
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem nem jól vannak össze dugva ,ugyanis router használatakor nincs fő gép és nincs második gép . A router egy képzeletbeli kör közepén áll és egyformán szórja a netet a körülötte lévő gépeknek. Teszek egy móricka rajzot ide,ha valami mégse vili ,írj vissza.

[link]

2011. jan. 2. 04:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Szia. Köszi a választ!!

Így van, igen. Van egy gép, ami vezetékkel kapja tőle a netet, azzal minden ok. S van még egy asztali gép az emeleten, adapterrel, ott tűnik el mindig a router az elérhető vezetékes hálózatokból. Megint reseteltem a routert, akkor az adapterrel a fenti gépen megint volt net, aztán 1 óra után megint eltűnt. És megint nem jön vissza. Az összes körülötte lévő hálózatot látja, de a saját routerünket nem. Tudod esetleg, hogy mit lehet csinálni? A router is jó kell hogy legyen, és az adapter is. Nem valami beállítási probléma? Mintha letiltana a router egy idő után. Azon a gépen, ami vezetékkel kapja a netet, sosincs semmi baj, csak az adapteresen tűnik el. Köszi a segítséget.

2011. jan. 3. 07:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!