Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Egy kis segítség kéne. Rucikat...

Egy kis segítség kéne. Rucikat szeretnék eladni (saját babánké) és ajánlották, hogy csinosabb lesz, ha a photo editor online-val csinálom. De hogyan?

Figyelt kérdés

Szeretném úgy, hogy a háttér fehér vagy fekete a ruhától függően legyen, és "árnyéka" lenne a ruhának. Láttam már ilyent, de nekem nem sikerül. Szemcsés lesz a széle, vagy néha a ruha mintáját is kiüti :(

Segítene valaki?


[link]


2011. jan. 1. 15:37
 1/3 anonim ***** válasza:
ehhez komolyabb szoftverek és egy kis gyakorlat kell
2011. jan. 3. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 JulesM111 ***** válasza:

Hmm, így nyomják a nagyok? Fotócsinosítás, megrendelek valamit és a postás hoz valami kopott fakó cart...

Éljen a fotóretusálás, és dugjunk plasztikcicát :)

2011. jan. 3. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Hát nekünk a digitális fényképező megadta magát így csak telefonnal tudok fényképezni. Az meg ugyebár nem a legjobb. Viszont a kép nagyon számít arra már rájöttem magamtól is.

Volt egy csaj azt mondta egye kutya itt lakik közel megnézi személyesen leütés után. Aztán élőben felvásárolt egy csomó mindent, hogy milyen szép és tényleg újszerű ahogy állítottam, a képen milyen fakó-nyúlott színtelen valaminek néz ki.


Ezért szerettem volna feljavítani a képeket, hogy legalább a valódi minőséget tükrözzék.

2011. jan. 4. 17:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!