Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ha felraktam a windows 7-et...

Nemesis955 kérdése:

Ha felraktam a windows 7-et kell e illesztö programokat telepiteni vagy felismeri-e a hardvereket. És mégegy kérdés van esetleg valami ami nemfut a winfows 7-en ami futott az xp-n? Elöre is thx pls help!

Figyelt kérdés
2011. jan. 2. 11:25
 1/4 anonim ***** válasza:

Az első kérdésre a válasz: általában felismer mindent a Win7, legalábbis többet mint a Vista vagy anno az Xp. Persze videokártya drivert például érdemes telepíteni, meg én azt szoktam mondani, hogy az új, gyártói drivereket érdemes feltenni.

A második kérdésre nem tudok válaszolni, nálam eddig minden futott, de pontosan mire vagy kíváncsi?

2011. jan. 2. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 vagyokakilehetek ***** válasza:

2. kérdésre a válasz igen van. de ez is gépfüggő.

van akinek ugyan úgy fut tovább ugyan azon a gépen a win7 alatt egy progi másnak meg más gépen nem fut valamiért.


ez csak kipróbálás után tudod meg leginkább.

2011. jan. 2. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
THX srácok csak félek feltenni a win7-et mert ha nemtalálok illezstöprogramot akk szivok és hivhatok szerelöt:S egy fontos kérdés még!ha felteszem a win 7et és telepitem a wifi-m illezstöjét CD röl akk megy a net?
2011. jan. 2. 13:26
 4/4 A kérdező kommentje:
ÉS a kérdésedre a válasz:arra lennék kiváncsi a cod2 elmenne e win7en vagy is apatch minden mertirta egy gyerek neki win7 alatt nemtudta felteni a patchet és a kedvenc játékom a cod2 és thy ha tudsz válaszolni...
2011. jan. 2. 13:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!