Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Az új közösségi oldal (...

Az új közösségi oldal ( SiteTalk) titeket mennyire érdekel? Szeretnétek belépni?

Figyelt kérdés
2011. jan. 2. 16:03
 1/6 anonim ***** válasza:

ha valami kutatást végzel akkor a véleményem

nem halottam még róla de most megnéztem és annyira nem érdekel

2011. jan. 2. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem igazán érdekelnek a közösségi oldalak, a most feltörekvők meg végképp nem. Az I betűs nekem tökéletesen megfelel, amennyit használom még a megújult formájában is. :)
2011. febr. 7. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Valamit kérdezhetek?Miért jó hogy van már 10 féle közösségi oldal amin újfent bejeöljük ugyanazokat az ismerősöket,?Miért nem jó 1db?De ha tudsz vmi újat mondani erről szívesen vesszük.
2011. febr. 8. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
De amúgy sztem ne ez jelentsen státuszt valakinek meg a jövő ne ebben legyen h kinek az oldalán van fent...
2011. febr. 8. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Sitetalk-ról pl lehet ingyen sms-t küldeni, de aktivnak kell lenni.(heti 2-3x belépni + a profilt 50%-osan kitölteni)+van webshop. Akit érdekel: Smi.2@hotmail.com -ra irjon és küldök meghivót.
2011. márc. 31. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Szerintem jó oldal, facebook csak annyiban jobb hogy szinte mindenki azt használja. Bár ezen az oldalon is már egyre több magyarral találkozni, na majd meglátjuk mi lesz belőle.
2013. jún. 8. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!