Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » A facebook nem enged be,...

A facebook nem enged be, hiába próbálkozom, , ilyenkor mi a teendő?

Figyelt kérdés

Kérlek segítsetek, nagyon sürgős!

Eddig mindig felengedett facebookra, rögtön a főoldalra, mert előzőekben megjegyeztettem a jelszavamat...viszont most nem enged be, hiába írtam a jó jelszót többszöri próbálkozásra, hiába kértem jelszóvisszaálltási kódot, amit aztán be is írtam és visszaállítottam az eredeti jelszavamat, mégsem enged be...mobilon is próbálkoztam, ott is ugyanez a helyzet. Később már ilyet is kiír: "A felhasználói fiókod több sikertelen belépési kísérlettel rendelkezik!"

Még mielőtt elkezdenétek írni, hogy nem bírom facebook nélkül leírom, hogy egy fontos levelet küldtek nekem és nekem is vissza kéne küldenem egy dokumentumot...nem tudom mit tegyek, talán várjak holnapig, hátha "megjavul", vagy végleg csináljak egy új regisztrációt?


2011. jan. 2. 19:44
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!