Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Vaterárol kitiltott személy...

Vaterárol kitiltott személy lehet megint vaterás? Ha regisztráltva volt a Teszveszen és egyesitették a két oldalt akkor a TV-s nevével újra be tud lépni a Vat. Ra?

Figyelt kérdés
Az előfordulhat hogy igy elveszti a teszveszen megszerzett státusát is?
2011. jan. 2. 21:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Hogyne lehetne. Más felhasználónévvel?
2011. jan. 2. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Kell új telefonszám, email, számlaszám és új IP cím.
2011. jan. 2. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A vatera ha kitilt valakit az nagyon nehezen kerül vissza

föleg akkor ha sok rá a panasz

2011. jan. 2. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Sajnos a vatera gusztustalan, szerintem jogilag kifogásolható módon tartanak rólad és a számitógépedről adatokat,majd ezekből készitenek kimutatásokat. Nyilván az is érdekes, hogy amikor megkérdezed milyen adatok alapján tiltottak ki, a válaszuk az,hogy nem adják ki. Nos az IP cim és a sütik alapján követik a felhasználókat,amiről én a szabályzatukban semmit nem találtam. Ergo ezek alapján simán lehetne őket perelni amikor valakit kitiltanak.


Javaslom,hogy töröld a sütiket a böngészödben(vatera és allegroup néven szoktak megjelenni) és ha szükséges változtass IP-t.



start menü --> futtatás --> CMD

megjelenik a parancssor.

ipconfig /all {Hogy megnézd a mostani IP-t}

ipconfig /release {eldobod a jelenlegi beállításokat}

kihúzod a modemet, vársz 1 percet és visszadugod, áramtalanítást értek ez alatt.

ipconfig /renew {vársz és kapsz ip-t talán.. :)}

ipconfig /all {megnézed, hogy megváltozott-e}



Remélem tudtam segiteni.

2012. nov. 3. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!