Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Van a neten olyan oldal ahol...

Van a neten olyan oldal ahol a youtube-os videókat avi-ban lehet lehúzni?

Figyelt kérdés
olyat ismerek, hogy mp3-ban húzza le de nekem video kell. ha real playeren huzom akkor meg flv, az nekem nem jo!!!
2011. jan. 3. 22:53
 1/6 anonim ***** válasza:
A legegyszerűbb, ha a letöltött flv-t átkonvertálod avi-ba, én így szoktam, FormatFactory segítségével.
2011. jan. 4. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
na igen csak nekem a konvertalas kinai es tul sok ahoz a video ugyhogy igy konnyebb lenne ha avi-ban tudnám lehuzni .. de azert koszi :D
2011. jan. 4. 18:02
 3/6 anonim ***** válasza:

A Format Factoryval lehet kötegelve is konvertálni, én is leszedek jópár flv-t, akár 50-et is, és egyszerre bedobom neki. Egy konvertálás gyakorlatilag néhány másodperc.

Van benne "bármi-->avi" menü, pofonegyszerű a használata, én a helyedben azért megnézném :)

2011. jan. 4. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

youtube.com/akármi -ben átírod így: 3outube.com/akármi...

Profit.

2011. jan. 6. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 dag ***** válasza:
Debilinux
2011. jan. 6. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
nekem egyik se mukodik, a debilenux is flv-ben jön le
2011. jan. 7. 20:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!