Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Nem tudok regisztrálni a...

Nem tudok regisztrálni a YouTube-ra. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Szóval megadom az adataimat a regisztrációnál, rámegyek az "Elfogadom" gombra, és ezt kapom: "Sajnáljuk, de a nekünk elküldött információid alapján nem regisztrálhatsz a YouTube.com-on." Mit csináljak?
2011. jan. 5. 13:03
 1/7 anonim ***** válasza:
Megértelek,mert amikor én is akartam regizni velem is ezt csinálta . Egy hétig minden nap megpróbáltam mire a végén sikerült.
2011. jan. 5. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Valószínűleg olyan adatot adtatok meg, ami alapján nem lehet felhasználóként szerepelni. Ez lehet a túl alacsony életkor, leggyakrabban emiatt dobnak vissza regisztrációkor az oldalak. Esetleg a felhasználónév már foglalt volt.


De ha van gmail fiókotok, azzal be tudtok lépni youtube-ra, mivel mindkettő a google tulajdonában áll. A gmail felhasználónevet (a címben a @gmail.com előtti rész) és a gmail jelszavat megadva youtube-ra is be lehet lépni, talán még a szolgáltatások összekötése előtt is, egy próbát megér.

2011. jan. 5. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy tényleg a túl fiatal életkorom (10 év) miatt dobott vissza. De próbáltam megadni a regisztrációnál 2000-nél régebbi éveket, de úgy is azt kapom. Mit csináljak?
2011. jan. 5. 15:40
 4/7 A kérdező kommentje:
Egyébként nincsen Gmail fiókom.
2011. jan. 5. 15:41
 5/7 anonim ***** válasza:

Ha lejjebb görgetsz regisztrációkor, ott ír részletesen a feltételekről. Tíz évesen nem biztos hogy perfekten beszélsz angolul, úgyhogy másolom és fordítom:


In any case, you affirm that you are over the age of 13, as the Service is not intended for children under 13. If you are under 13 years of age, then please do not use the Service


Mindenesetre, igazolod hogy elmúltál 13 éves, mivel a szolgáltatás nem ajánlott (nem tervezett, nem használható) 13 éven aluli gyermekeknek. Amennyiben 13 évnél fiatalabb vagy, akkor kérlek ne használd a szolgáltatást (azaz magát az oldalt).


Egy módon tudod kijátszani, 1998 előtti születési évet kell megadnod.

2011. jan. 5. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Sikerült kijátszanom! Köszi szépen a választ!
2011. jan. 5. 17:00
 7/7 anonim válasza:
Én 1988 as születési dátumod adok meg de akkorse siekrül. A felhasználó név jó. Szóval valaki segítsen nem tudom mi a baj
2011. aug. 9. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!