Ahogy a legtöbb weboldal az interneten, ez a webhely is cookie-kat használ, melyekre szükség van a weboldal teljes működéséhez. Weboldalunk böngészésével Ön elfogadja a cookie-k használatát. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Számítástechnika » Internet

A kérdés

Mi a fene az a hi5 vagy mi? Ahonnan barátnőkérőt vagy miket szoktak nekem küldözgetni?

Valami iwiwhez hasonló baromság?

2009-01-29 15:40  Privát üzenet  Tetszik 

A válaszok
Valami iwiw-hez hasonló közönségi oldal

A válaszíró 77%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/5Időpont 2009-01-29 15:45 Privát üzenet
Igen,csak az a különbség, hogy nemzetközi. Alapvertően ugyanazok a funkciók, képfeltöltés,közösség, stb. A Myspace is ilyen.

A válaszíró 80%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/5Időpont 2009-01-29 15:46 Privát üzenet
Csak annyi a külömbség (tv-ben volt róla szó) , hogy kiadják az adatokat reklámcélokra!

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 92%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/5Időpont 2009-01-29 17:27 Privát üzenet
Ja, annyira, hogy ez az első találat...
[link]
...én kaptam olyantól, akiről fogalmam sem volt kicsoda amúgy...

A válaszíró 89%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/5Időpont 2009-01-29 19:21 Privát üzenet
Valószínűleg egy újabb önként vállalt kötelezettség az iwiw és a májvíájpí után, hogy ezzel is töltsd az időt.

A válaszíró 80%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/5Időpont 2009-02-03 11:37 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Hogy kell "jeleket" küldözgetni egy férfinak? Hogyan kell "flörtölni"? Miket kell mondani, hogy leessen neki, hogy tetszik és közben ne is nyomuljak? 20/l
Ha nincs feltüntetve jelentkezési határidő álláshirdetésnél, mennyi ideig etikus küldözgetni jelentkezést? Van erre valamilyen íratlan szabály?
Mennyire biztosak ezek a netes munkák? Ahol csak másolnikkel levelet küldözgetni, forumokat látogatni és commentálni.
Ha regisztrálok ingyen sms-t küldő oldalra, akkor reklám sms-eket fog az oldal küldözgetni nekem?
Leszedtem az új msn-t, feltelepítettem, de nem tudok belépni, mert hibát észlel a . Exe és leáll. :S:D Vagy az alap msn-t használom vagy az ebuddyt. Mi lehet a hiba oka? Dobjatok..
Az imvu-n kreditekre lenne szükségem gyorsan :/ segíts de ne úgy hogy meghívókat kelljen küldözgetni, valami más módszer Fontos!?

Kérdések a Számítástechnika rovatbólKérdések az Internet rovatból

Minden jog fenntartva © 2017, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Sitemap | Médiaajánlat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelmi szabályok | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu