Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Lehet fel-le tölteni internete...

Lehet fel-le tölteni internetes oldalakról anélkül, hogy letiltanák az internetemet? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Mobilnetet használok (Telenor flexi). Papíron az áll, hogy fájlmegosztás nem megengedett. Van valaki aki ugyanebben a csomagban van és szokott ezt-azt fel-le tölteni (utorrent-tel vagy ilyesmivel)? Egy ismerősöm azt mondta, hogy csak kis méretű fájlokat tölt le-fel vagy egy hónapban egy filmet, és így nem tiltják le neki a netet. Nem akarok kockáztatni, ezért gondoltam előbb jobban utána érdeklődök.
2011. jan. 7. 17:24
 1/8 anonim ***** válasza:
Mobilnet nem való torrentre. Egy nagy szemétség az egész.
2011. jan. 7. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem is akarok sokat torrentezni, -amúgy sem tudnék mert nagyon lassú a netem- csak egy kis méretű fájl kellene amit csak egy ilyen letöltőoldalról tudnék leszedni.
2011. jan. 7. 17:45
 3/8 anonim ***** válasza:

letöltés a BTK szerint, de semmilyen törvény szerint nem büntetendő (kivétel: pedofil tartalom) csak a feltöltés!

(ellenben az illegális szoftverhasználat, pláne, ha az céges is, már büntetést vonhat maga után. megjegyzem magánszeméllyel nagyon ritkán foglalkoznak, csak emiatt!)

2011. jan. 7. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Ez mind oké, de szerződésben van az, hogy a fájlmegosztásért egy hónap bünti jár. Szóval állítólag lehúzzák a netet kb 80 Kbps sebességűre, ami -mint tudjuk- a fagyasztott éti csiga gyorsaságával megegyező sebesség. De azt hallottam, hogy kisebb fájlokért még nem büntetnek csak ha sokat torrentezel.

Valaki erről többet?

köszönöm :)

2011. jan. 7. 23:35
 5/8 Fish1 ***** válasza:
A szerződésben a letöltési adatmennyiség felső határának is szereplenie kellene. Ha azt túlléped, akkor lassítják be.
2011. jan. 8. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
elvileg korlátlan :)
2011. jan. 8. 13:50
 7/8 Fish1 ***** válasza:

Sebesség lassítására vonatkozó szabályok: amennyiben az Előfizető adatforgalma a megjelölt egyéb, valamint a nem támogatott forgalomtípusok összességét tekintve hét egymást követő nap alatt meghaladja az 1,5 GB-ot, a Szolgáltató az azt követő napon az egyéb forgalomtípusra vonatkozó le- és feltöltésre vonatkozó sebességet lassítja;

A sebességlassítás automatikusan megszűnik, ha a 7 egymást követő napra jutó egyéb és nem támogatott adatforgalom 1,5 GB-nál alacsonyabb.


Ezt a következő linken találtam:

[link]

2011. jan. 8. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszönöm!
2011. jan. 11. 22:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!