Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Honnan tudhatom meg a Facebook...

Honnan tudhatom meg a Facebookon azt, hogy annak az embernek akinek a linkjeihez/képeihez hozzászólást szeretnék szólni, vagy csak kedvelni, hogy vannak beállítva az adatvédelmi beállításai?

Figyelt kérdés
Én csak kb.20-30 embernek engedélyeztem azt, hogy a hozzászólásaimat láthatják, viszont volt már rá példa, hogy olyan ember linkjét kedveltem akinek teljesen publikus volt az oldala. Ez felülbírálta az én beállításaimat, és kitette az üzenőfalra, majd mindenki láthatta-és hozzá is szólhatott. Ha tudtam volna, nem tettem volna.
2011. jan. 7. 22:28
 1/6 anonim ***** válasza:
Az adatvédelmi beállítások csak a saját állapotodra, adataidra, fényképeidre, feltett linkjeidre stb. vonatkoznak. Amit más állapotára, képére, linkjére stb. reagálsz, az nem tőled függ, hogy látják-e, hanem a képet feltevő, állapotot kiíró stb. beállításaitól.
2011. jan. 7. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ! Ezt eddig én is tudtam. Viszont azt akkor sehol nem tudom megnézni, hogy xy-nak most az oldala pl. TELJESEN PUBLIKUS, vagy ismerősei ismerősei is láthatják stb.. ?????

Mert, ha ezt előre tudom, akkor lehet megfontolom a kommentálás, nehogy utána meg olyan emberek is lássák akik nem is ismerik az én ismerősöm, ráadásul semmi közük hozzá.

2011. jan. 7. 22:48
 3/6 anonim ***** válasza:

Amit te írtál, azt mindig ki is tudod törölni. Amit lájkoltál, ott megjelenik egy "nem tetszik" gomb, az visszacsinálja az egészet, eltűnsz a lájkolók listájából. Amit írtál, ott meg ha rámész az egérrel, jobbra lesz egy x, azzal ki tudod törölni a hozzászólást.

Más adatvédelmi beállításait nem tudod megnézni, legfeljebb rá tudsz kérdezni nála.

2011. jan. 7. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Ezeket a törléseket mind vágom. Viszont akkor jól sejtettem, hogy sehol. Ez egy nagy zsákbamacska. Erre is csak véletlenül jöttem rá, mikor 1-2 óra múlva egy, xy-t nem ismerő személy kommentálta xy-linkjét mert látta az üzenőfalán,hogy én kedvelem. Most külön külön nem fogok mindenkinek írni, hogy "neked, hogy van beállítva??"

Viszont azt is érthető, hogy nem lehet látni ezeket a beállításokat. Én sem őrülnék neki, ha meg tudnák nézni kik vannak nekem engedélyezve, vagy letiltva. (de egy teljesen publikus oldal szerintem más)

Viszont az nagyon bosszantó, hogy én felül vagyok bírálva.. és nem annak az embernek az ismerősei felé... hanem az én ismerőseim felé nézve.

Én őket tiltottam le erre meg nekik teszi közzé.

:((

2011. jan. 7. 23:08
 5/6 anonim ***** válasza:
Csak azok az ismerőseid látják, akik közös ismerősök azzal, akinek a linkjét lájkoltad. Mivel a link az övé, és nála ezek szerint nincsenek letiltva ezek az emberek, így megjelenik nekik. A többi ismerősöd viszont nem látja.
2011. jan. 8. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Ez sajnos nem így van. Mindenkinek kidobja :((((

megtörtént, csak onnan tudom

2011. jan. 10. 09:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!