Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Facebook Miért lépnek életbe...

Facebook Miért lépnek életbe olyan változások a profilomban, amit 1 nem én csinálok,2 nem szeretném, hogy megtörténjenek?

Figyelt kérdés

Gondolok itt a következőkre: feltöltök egy profilképet, megkérdezi, hogy szeretném-e, hogy ez legyen a profilképem, rámegyek, hogy igen, megnézem, nincs kint a profilképem. Minden láthatósági beállítás "mindenki"-n van. Megnézem, hogy látja egy ismerősöm, nem látja a képem. Kijelentkezek-bejelentkezek, nem látszik. Kijelentkezek-bejelentkezek, most látszik. Kicsit nézegetem az embereket, meg a dolgaimat, rápillantok a profilomra, egyszercsak nem látszik a profilkép. Fényképeim megtekintése: nincs feltöltött képem. Ezzel elfecséreltem egy órát, aztán meg tudtam nézni a fényképalbumomat, mert addigra mutatta már a képeim. Nézem: 14x töltöttem fel a képemet. Várjatok, ez még csak egy profilkép cseréje lett volna. Ma bejelentkezek, profilkép sehol, kicsit nézelődök az ismerősök között, kikerül a régi profilképem. De nem tudom, hogy hogy, nem vagyok egy funkcionális analfabéta, biztosan nem történt olyan, hogy egész véletlenül beállítottam. Személyes adatokkal ugyanez: hol látszanak, hol nem. Kiírom 15X, egyszer nagynehezen úgy marad, megnézem, egy ismerősöm hogy látja a profilomat, EZAZ kint vannak az adatok, teszek-veszek kicsit, megint nincsenek. Családi állapot egyedülálló-ról már ne is beszéljünk, hol látszik, hol nem. És néha megkérdezem msnen az ismerőseimet, hogy mit látnak, ők is hol látják a dolgokat, hol nem. Meg így megkérdezi valaki: lecserélted a profilképed? Mondom nem tudok róla. Olyan idegesítő ez az egész! Nem lehet megfelelően megosztani azokat az információkat és képeket ezen a közösségi portálon, vagy én csinálok valamit rosszul? Ja ezek a változások akkor is történgetnek, amikor be vagyok jelentkezve, és csak nézelődök, tehát nem tudhatta meg valaki a jelszavam, nem visszaélés miatt történnek ezek a dolgok. Többféle böngészőkből is próbáltam (google chrome, internet explorer és opera), de ez a jelenség mindegyiknél előfordult. Hozzátenném, hogy a profilomat a google chrome inkognitóablakjából hoztam létre, mivel mindig onnan internetezek, aztán egy ideje már abból a módból nem facebookozom, de nem történt változás. Illetve dehogynem! Folyamatosan történnek ezek a változások, amiket én nem szeretnék, hogy történjenek, mivel így nem mindig van kint minden megosztani kívánt információm. Illetve mindig más-más. A kérdéseim tehát a következők: 1.- Miért van ez így?

2.- Van-e mód ennek a jelenségnek a kiküszöbölésére, és ha igen, hogyan?

Segítségeteket előre is köszönöm.


2011. jan. 9. 20:19
 1/1 A kérdező kommentje:
Eddig két profilképem volt, az előbb a másikat állítottam be, de most magától visszaállította a másikat. Hihetetlen, de igaz. Nem én csináltam. Ez mi már?
2011. jan. 9. 20:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!