Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Lineage2, the 2nd throne...

Lineage2, the 2nd throne klienst nem tudom elindítani, mert error code=610, gameguard update was canceled-re hivatkozva nem indul el, mit csináljak?

Figyelt kérdés
tűzfal kikapcsolva, vírusirtót leszedtem, gameguard mappa leszedve és újratöltve, mégse indul, mi lehet a bibi?
2011. jan. 10. 10:14
 1/4 anonim ***** válasza:
Böngészőben a [link] bejön neked rendesen? Mert sokaknak azért dob ilyen hibaüzenetet, mert nem tudnak kapcsolódni a lineage-s gameguard update szerverhez, s azoknak ez az oldal se jön be.
2011. jan. 10. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
persze, bejön.
2011. jan. 10. 11:39
 3/4 anonim ***** válasza:

Akkor sajnos nincs sok ötletem. Guglin találni egy rakat fórumot ezzel a hibaüzenettel, de nem találtam túl sok hasznos tanácsot.


Próbáld megint törölni a gameguard-ot, aztán úgy futtatni a lineaget.

2011. jan. 10. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
úgy se megy. kitörlöm, l2.bin-t átírom a system mappában l2.exére, semmi. amiket fórumokon írtak már mind megcsináltam, már amelyiket értettem, mert angolul sajnos nem tudok...
2011. jan. 10. 12:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!