Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » YouTube-on egy video mellett...

YouTube-on egy video mellett a Javaslatok listából hogyan lehet eltűntetni egyes videókat? Avagy a Javaslatok lista mi alapján generálódik?

Figyelt kérdés
Valaki feltöltött egy videót, amit még nem sokan néztek meg, de én sokszor hallgattam, mert tetszik. Utána más kedvenceimet is hallgattam. És most visszatérve látom, hogy azok a videók vannak oldalt, amiket én hallgattam még ezen kívül. Hogy lehet visszacsinálni? Vagy hogy legalább ne az első javaslatok legyenek?
2011. jan. 13. 18:43
 1/1 anonim ***** válasza:
A javaslatok szűrésének a lehetősége még csak próba alatt van. Egyre többet változik a youtube, érdemes gyakran nézelődni, hogy milyen új lehetőségek vannak.
2011. jan. 18. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!