Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » A Facebook-on hogyan lehet...

Pro Patria kérdése:

A Facebook-on hogyan lehet részletesen, lakhelyre, korra lebontva keresni személyeket?

Figyelt kérdés
Úgy ugyanis, hogy beírom egy ismerősöm nevét, soha nem fogom megtalálni a milliók között.
2011. jan. 16. 17:20
 1/6 anonim ***** válasza:
személyeségi jogok miatt csak abban lehet keresni amit megoszt a nem ismerőseivel. Tehát ha egy név van és egy fotó, akkor csoki. Próbáld ismerősökön keresztül.
2011. jan. 16. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

De például osztálytársaimat sem találom így meg!

Beírom, hogy Kovács Ági, és kiad nyolcmillió találatot, én meg közöttük keressem meg az osztálytársamat?...


Miért nem lehet szűkíteni lakhely és kor szerint?

2011. jan. 16. 17:30
 3/6 anonim ***** válasza:
mert ha ő nem teszi láthatóvá, publikussá, nem akarja, hogy mindenféle ember megtudja hol lakik, akkor szíve joga elmenteni.. ez nem az iwiw féle "kisközség" a facebooknak több 100millió felhasználója van.
2011. jan. 16. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Értem én, de így hogy találjak meg akárkit is?

Nem kell folyton az iwiw-et fikázni, nem voltam fent sose rajta. Csak szeretném végre megkeresni a nyomorult osztálytársaimat, de ezzel a szarral csak nevekre lehet rákeresni, így meg honnan az anyámból találjam ki, hogy a kismillió Nagy Katiból melyik az a Nagy Kati, akit én keresek??

2011. jan. 16. 21:21
 5/6 anonim válasza:
Rá tudsz találni ha megosztotta az iskola nevét az adatlapján. Ha nem osztotta meg az talán azért van, mert nem akarja, hogy a volt osztálytársai megtalálják :)
2011. márc. 22. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm, azóta már sikerült megoldanom, bár igen bonyolult:)
2011. márc. 22. 22:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!