Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ha a facebookon letiltok...

Ha a facebookon letiltok valakit hogy ne láthasson engem aki nem is az ismerősöm akkor azt ő látja hogy én letiltottam? És én attól még megnézhettem őt?

Figyelt kérdés
2011. jan. 20. 00:44
 1/6 anonim ***** válasza:

Konkrétan a tiltást nem látja, hanem a következményeit, főleg ha elötte már nézett téged aztán egyszer csak nem nyilik meg az adatlapod.

Ez mégis kimagyarázható azzal, hogy általános jogkör szűkités végeztél és cak ismerősők láthatnak, de persze ezzel is le lehet bukni egy másik ismerős által.

Te amúgy megnézheted őt tudtammal.


Amiben még nem vagyok biztso az az, hogy ha te egy közös ismerős üzenő faljára írsz akkor szerintem azt látni fogja.

2011. jan. 20. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszi a választ.

Nincs közös ismerősünk. Nem rég regisztrált, de már biztos hogy megnézett. Nem kell neki magyarázkodnom, nem is érdekel mit gondol. Az a lényeg hogy ne tudja megnézni az adatlapomat.

2011. jan. 20. 00:58
 3/6 anonim válasza:
Elmondom az én tapasztalataim. Az általam blokkolt ISMERŐSÖK számomra abszolút nem láthatóak. Ő sem lát engem, olyan mintha letöröltem volna magam FB-ről. A kommentjei és a lájkai is eltűntek az adatlapomról, de még a közös ismerősöknél sem látom, amiket régebben vagy most írt. Így ő sem engem. Csak akkor tud téged megnézni, hogy ha nem az ő FB-járól jelentkezik be, hanem valamelyik ismerősödéről vagy ha mások is láthatjátok az adatlapod akkor bárkiéről. De neki és neked is olyan lesz, mintha nem léteznétek egymás számára. Remélem segített:)
2011. jan. 20. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 vagyokakilehetek ***** válasza:

így van.


de igazából nem tudom megérteni miért aggódnak az emberek e miatt. ha valakit nem akarok akkor törlöm mit érdekel a másik mit gondol majd erről a tettről. minden bizonnyal azért akarom törölni mert nem akarok vele semmit se.

kb hetente érkezik ilyen kérdés ide.

2011. jan. 20. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

"...de igazából nem tudom megérteni miért aggódnak az emberek e miatt..."


Van kivétel azért.

Van úgy hogy bejelölnek és elvben nem utasíthatod el, mint pl közeli rokon vagy főnök.

2011. jan. 20. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

08:25 nem aggódom, nem érdekel mit gondol, mint ahogy azt már írtam is. Csak az a lényeg h ne lásson.

2011. jan. 20. 20:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!