Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » MSN telepítéssel kapcsolatban...

MSN telepítéssel kapcsolatban lenne kérdésem!?

Figyelt kérdés
Szóval, ma kiírta, h telepíteni kell az újabbat. Ahogy véget ért, kiírta, h az C:\WINDOWS\Installer\03messenger2009hun.msi olvasűsakor hálózati hiba történt. Ez mit jelent?
2011. jan. 21. 11:06
 1/4 anonim válasza:
az új msnen nem kompatibilis az xpvel.. és nem lehet feltenni rá. viszont a régit meg nem engedi használni. hát nem tudom mit tehetnél..én sem tudom :D
2011. jan. 21. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Értem, köszi!
2011. jan. 21. 12:01
 3/4 anonim ***** válasza:

Töltsd le a RESHACK nevű programot. Ez segít majd a verziószám átírásában.

Zárj be minden futó MSN-t.

Tömörítsd ki a RESHACK programot, majd indítsd el.

A programmal a File => Open menüben nyist meg a Messenger 8 esetén: C:\Program Files\MSN Messenger\msnmsgr.exe, Messenger 8.5 esetén: C:\Program Files\Window Live\Messenger\msnmsgr.exe filet.

Keresd meg a bal oldali menüben a Version részt, ott nyisd ki az 1-est, és Kattints az 1033-ra.

Keresd meg a "ProductVersion" részt, és az ott található verziószámot írd át 14.0.8117.416 -ra.

Kattints a Compile Script gombra, majd a File => Save gombra.

És már be is jelentkezhetsz a régi Messengerrel! :-)


Nekem így sikerült kijátszani, olyan mintha frissült volna, de közbe meg nem :) Nagyon sokan vannak akik e miatt nem tudják használni az msn-t. Remélem segítettem!

2011. jan. 22. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen. Megpróbálom! :)
2011. jan. 22. 13:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!