Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Facebookon (új adatlap) hol...

Facebookon (új adatlap) hol lehet jegyzetet írni? Egyszerűen nem találom. :/

Figyelt kérdés
2011. jan. 21. 20:55
1 2
 1/13 andoryy válasza:
Az élet nagy kérdései és problémái. Nyisd ki az ablakod, 1 percig hagyd nyitva és menj ki a szobádból, hogy ne rád menjen a hideg. Utána menj vissza ablak becsuk és ezt követően old meg ezt a borzasztó nagy problémát. Én hiszek benne, hogy egyedül is menni fog.
2011. jan. 21. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Ne már. Komolyan nem találom az adatlapomon. Lehet én vagyok a vak, de egyszerűen nem veszem észre.
2011. jan. 21. 21:08
 3/13 anonim ***** válasza:

Profilképed alatti menüben van egy olyan, hogy jegyzetek. Ha nincs, akkor passz.

A jegyzetek menüpontra kattintva pedig a jobb felső sarokban lesz egy olyan, hogy új bejegyzés.

2011. jan. 21. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
A profilképem alatt nem volt olyan egyáltalán, de aztán sikerült megoldani a problémát, köszönöm.
2011. jan. 21. 21:11
 5/13 andoryy válasza:
Mondtam, hogy egyedül is megcsinálod. Na mindegy Have a nice day
2011. jan. 21. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Mondjuk kicsit egyet értek az első válaszolóval mert rengetegen úgy tesznek fel ide kérdést hogy nem is próbálkoznak csak "áh nem tudom majd valaki megoldja helyettem.."
2011. jan. 22. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

ha kötözködni van kedved, ne az én kérdésem alá írogass, kérlek. megmondtam már, kerestem egy jónéhány percen át, nem találtam sehol az adatlapomon és feltettem egy kérdést,

ha ez neked nem tetszik, nem kell ide írni, ennyi.

2011. jan. 22. 13:05
 8/13 anonim válasza:

Szia!


Meg tudnád velem osztani , hogyan sikerült megoldani ? Én napok óta keresem ezt az opciót, de semmit nem találtam.

Válaszodat előre is köszönöm!

2011. febr. 9. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
Olyan vicces, mikor ilyen "anti-kockák" játsszák az agyukat, közben meg helyesen le se tudnak írni egy mondatot helyesen. OLDD MEG.
2015. júl. 8. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
Szia! Én már lassan egy órája keresem, hogy mégis hol lehet. Régen megvolt, rengeteg jegyzetem volt, most viszont sehol sem találom! Le tudnád írni, hogy hol találtad meg? Előre is köszi :)
2015. okt. 24. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!