Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan kell regisztrálni...

Hogyan kell regisztrálni Pokemon Online World-ra?

Figyelt kérdés
Sehol sem találom! Kérem valaki NORMÁLIS válaszoljon ha nem tudsz segíteni akkor ne is írj! Köszönöm
2011. jan. 21. 22:06
 1/3 anonim válasza:

Nekem sikerült kitölteni a kérelmet (request), mert miután ezt beküldted kapsz a e-mailedre egy regisztráció kulcsot (registration key). Erre még én is várok. 36 óráig marad a rendszerükben a kérelem és 24 óráig van lehetőséged a regisztrációt aktiválni. És akkor most elmondom, hogy sikerült 100-adjára megcsinálnom a kérelmet, rééészletesen.^^

1. Beütöd a www.pokemon-world-online.net -t

2. Rámész a "Registration"-ra a felsorolt menük között

3.Éés...

Email:

Nem kell elmondanom, hogy ez mi, de azért is el fogom mondani. Beírod a te Email címedet (én gmailt használtam, a freemail-al nem próbálkoztam)

Request code:

Itt volt a legtöbb problémám (és lehet, hogy nem csak nekem ^^') Megvan adva egy 10 karakterből álló szám és betű sorozat. Ezekbe kell beírnod egy vagy két karaktert, amit a "Change Character"-nél le van írva => Special character to ... és # to second charater of email (ez annyit jelent, hogy ha ilyen kettős kereszt van a sorozatban, akkor az emailed 2. betűjét írod be helyette^^)

Sum answer: Itt kel egy kis matek tudás XD A "Change Character" után van egy "Pass Sum" nevű vmi XD. Ott van egy matek feladat (Egy nagyon egyszerű összeadás, kivonás, osztás vagy szorzás.) Ennek az eredményét kell beírnod a Sum answer-be^^

4.Kedves regisztráló! Nyomja meg a "Submit request" gombot és várjon kb. három órát, míg elküldjük önnek a regisztráció kulcsot -_-'


Nos ennyi, mit már a legelején is említettem a rendszerbe kb. 3 óra alatt jut el a kérelmet és további 36 óráig marad is ott. Ha ez alatt az idő alatt küldtek neked egy email-t, amiben a regisztráció kulcs van, akkor azt 24 óráig tudod aktiválni.^^

2012. máj. 20. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Helló megint én vagyok! Az én részemről örömmel mondom el, hogy sikerült a regisztrációm, de maga a játék ugyanolyan mint a Pokemon Vulcano vagy az ahhoz hasonló játékok. Nekem elmegy, de aki szerette a Vulcano-t (+stb.) azoknak tudom ajánlani. :S
2012. máj. 20. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Van újabb jó pokémon játék?
2014. márc. 9. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!