Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogy lehet lementeni netről...

Hogy lehet lementeni netről zenét, amit egy online flash lejátszó játszik le?

Figyelt kérdés

Üdv!


Szóval innét szeretnék lementeni: naxosmusiclibrary.com

Jobb oldalt lent van olyan hogy free preview, így 15 percig ingyenesen lehet zenét hallgatni.


Az oldal olyan profin van állítólag megoldva, hogy amit lejátszik azt egyből lekódolja, azaz nem mentődik le a gyorsítótárba -vagy hova- miután lejátszom....no szóval lementi csak úgy lekódolva, hogy ne tudjuk utána meghallgatni.

Viszont nekem szükségem volna onnan egykét muzsikára.

Olvastam sok helyen, hogy van olyan progi, ami közvetlenül azt veszi föl ami a hangszórómból kijön.

Na most szedtem is le sokat, de mindegyik gagyi minőségbe vette föl nekem, a hangszóróból viszont jó minőségbe szól...

Olvastam olyat, hogy valamilyen hardveremen múlik hogy milyen minőségben veszi föl, és biztos az nekem elavult. De kérdem én, ha jó minőségben játssza le a hangszóróm, akkor elvileg ugyanolyan jó minőségben a gépem is fel tudja venni nem?


és a főkér(d)és: Tudtok olyan progit, ami egyszerűbb féle és sikerülhet nekem a segítségével jó minőségben felvennem?


A válasz(oka)t előre is köszönöm!


2011. jan. 22. 11:13
 1/4 anonim ***** válasza:
Én Firefoxal hallgattam meg egy zenét,de simán letöltődik a gépre és bent van a Temp mappában ,onnan meg egyszerűen ki lehet venni.Sztem IE-vel is ugyanez. Neked milyen böngid van ?
2011. jan. 22. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi, de ez az amit írtam: lementődik oda és úgy lekódolja,hogy kikódolni csak az oldal tudja amiről hallgatom. Kipróbáltam IE-el firefox-al és Operával is.
2011. jan. 22. 11:46
 3/4 anonim ***** válasza:

Jaj dehogy. Kiveszem pl a Foxi Cache mappájából a fájlt és átnevezem mp3-ra és már játsza is le a Win Média Player.

valami ilyesmi :CAD4256d6g6

és ez lesz :CAD4256d6g6.mp3

2011. jan. 22. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

... :)

...és valóban...

Csak azt nem értem,hogy amikor ezt régebben próbáltam, akkor miért nem ment !!?

Minden esetre köszönöm szépen!

További szép napokat!

2011. jan. 22. 17:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!