Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mért nem lehet a mozilla...

Mért nem lehet a mozilla firefoxra adobe flash playert telepíteni valamiért nem engedi?

Figyelt kérdés
2011. jan. 23. 10:09
 1/7 anonim ***** válasza:

Engedi az csak valamit nem jól csinálsz.

Rengetegen küszködnek ugyanezzel a gonddal mint most te mert a program valóban nagyon bután telepíthető. De türelem,fuss neki mégegyszer és előbb-utóbb neked is sikerülni fog.

2011. jan. 23. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szedd le innen: [link]


Zárd be a Ffoxot,és úgy próbáld meg.

2011. jan. 23. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a segítséget!!!!!
2011. jan. 26. 15:38
 4/7 A kérdező kommentje:
de am most se jó
2011. jan. 26. 15:42
 5/7 anonim válasza:
Sajnos én is ezzel küzdök. Futtatnám a frissítést de azt mutatja a felugró ablakban, hogy a Mozillához nem engedi :(
2011. márc. 3. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

segítség :


[link]

2011. márc. 5. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Elöszőr is sajátgép-->programok telepítése és törlése. Ott töröld le az adobe flash playert!! Majd indítsd újra a gépet és utána menni fog 100%-ra garantálom:) Én is ma raktam föl 1 órát evett a fene míg rájöttem.. Az első válaszolónak meg azt mondom ez mind szép és jó de a kérdező itt épp nem lelki segélyt és biztatást kért hanem konkrét választ:)
2011. júl. 27. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!