Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan kell megváltoztatni a...

Hogyan kell megváltoztatni a profil képem Facebook-on?

Figyelt kérdés
A profilképeim közül szeretnék kiválasztani egyet ami legyen az alapértelmezett. Már legalább 10x magyaráztam másnak, h h kell, de most meg már én sem tudom...:DD Ez az új adatlap kiakaszt...
2011. jan. 23. 16:28
 1/7 anonim ***** válasza:
A régi profilképedre rámész az egérrel az adatlapodon, és ott mutatja jobb sarokban hogy Kép lecserélése ;)
2011. jan. 23. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
De nem feltölteni akarok képet, hanem a már meglévő profilképekből szeretnék választani egyet!!
2011. jan. 23. 17:12
 3/7 anonim válasza:
Rámész a profilképekre és ott-----> profil kép megváltoztatása. Bár így csak a gépedről tudsz új képet feltölteni,de ha már szerepel képeid közt az a kép amit szeretnél,mensd el a gépedre. ;)
2011. jan. 25. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
De nekem nem ez kell...:) Létezik az, hogy ezt nem lehet megcsinálni, amit én akarok? o_O
2011. jan. 25. 21:54
 5/7 anonim válasza:

[link]


Nézd meg,ott van. :)

2011. márc. 11. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Fogadok hogy a géped márkája Asus. A kis Asuskák nem dolgoznak mindíg megfelelőlépp ajánlom hogy robbantsd őt fel ! Vagy verd meg őt ha rosszalkodik ha nem akarod teljesen ki nyírni :) Na Puszi
2011. jún. 19. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Tévedtél, nem Asus a gépem. De neked szívesen adok az öklömből emlékül... :)) love
2011. jún. 20. 12:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!