Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Egy e-mail cím alapján ki...

Egy e-mail cím alapján ki lehet deríteni bármit az e-mail cím tulajdonosáról?

Figyelt kérdés

Küldtek álnéven egy e-mailt nekem, amiben a magánéletemről ír valaki. Arra vagyok kíváncsi, hogy van-e esély erre?

Rendőrség adhat segítséget?

Én úgy tudom, hogy nem, csak szeretném, ha biztosabb választ kapnék erre.

Az e-mail biztosan ál, mert sehol máshol nem találtam róla adatot, nyilván gyorsan csinált valaki, hogy küldhessen róla nekem levelet.

Köszönöm


2011. jan. 23. 23:35
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha nem követett el bűncselekményt, akkor nem fog a rendőrség nyomozni és megpróbálni megkeresni a valódi feladót. Ha a feladó nem volt olyan buta hogy saját adatot adott meg, akkor te meg nem fogsz megtudni róla semmit.
2011. jan. 23. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ha abszolút sehol se találod meg az email címet, akkor csinált egy álemailt amiből nem fogsz megtudni semmit. Max ha nagyon egyedi, de kamu regisztráció esetén azért gondolkozik az ember.

Ha regisztrált egy akármilyen kiskutyanévnapportálon ahol van egy neve (ami nem Kata), abból már el lehet indulni.


Pár nap/hét múlva esetleg írhatsz a címre kamu levelet, pl. írsz egy "barátodnak" de "félrecímzed", nyereményjáték - mondjuk azt nemigen veszi be senki...

2011. jan. 23. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!