Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Az internetem nem jól műkszik...

S.T.A.L.K.E.R. kérdése:

Az internetem nem jól műkszik és ezért lefuttatam egy hibaelhárítót és a végén csak ez az eggy hibát észlelte: A (z) Helyi kapcsolat nem rendelkezik érvényes IP-konfigurációval Na ez vajon mit jelent?

Figyelt kérdés
Mert a netem folyton szétkapcsol (T-Homos a netem)és utánna nem lehet használni a böngészőt nem jön be semmi rajta még a GOOGLE sem amikor ujratátcsázik vagy én tárcsázok újra csak kiírja hogy T-HOME tárcsázása... és utánna várok de semmi most mi baja ennek a szarnak?
2011. jan. 24. 20:40
 1/9 anonim ***** válasza:

Van Ccleanered?

Ha van akkor be van pipálva a DNS gyorsítótár?

A Tárcsázó szolgáltatás automatikusra van állítva?

Nekem is b@szakodott régebben..

2011. jan. 24. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Van Ccleanered? Ez meg mi? Ha van akkor be van pipálva a DNS gyorsítótár? És ez?

A Tárcsázó szolgáltatás automatikusra van állítva? EZ viszont be van állítva automatikusra.

2011. jan. 24. 22:11
 3/9 anonim ***** válasza:
Hajhaj...a volna az igazi,hogy ha TeamVewer-rel összeakadnánk..mert így nehéz lesz :)
2011. jan. 24. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én a helyedben egy kölcsöngéppel megpróbálnék nálatok netezni. Negyedórán belül kiderülne,hogy miért/mitől szakadozik a net.Vagy a géped a rossz ,vagy a neted.Nyílván ha a kölcsöngépen nem lenne semmiféle netszakadozás,az azt jelentené ,hogy a hiba a te gépeddel van.
2011. jan. 25. 04:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Már próbáltam másik géppel kettővel is de ugyan olyan szar
2011. jan. 25. 15:53
 6/9 anonim ***** válasza:

" Már próbáltam másik géppel kettővel is de ugyan olyan szar "


Mi szar ?

2011. jan. 25. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
hát a net
2011. jan. 25. 16:43
 8/9 anonim ***** válasza:

Nem igazán érted meg,hogy 2 részből tevődik össze a net. Azt mond meg,hogy nálad melyikkel van a gond .

Az egyik rész a bejövő netkábel az internet modemig,ez a szolgáltató hatáskörébe tartozik.

A másik a modemtől a számítógépedig ,ez rád tartozik.

Melyiknél van a hiba ?

2011. jan. 25. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Azt honna tudjam annyit tudok hogy fojton szétkapcsol meg nem tölt rendesen ennyi
2011. jan. 26. 18:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!