Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan frissülhetne egy olyan...

Yuda kérdése:

Hogyan frissülhetne egy olyan gépen a vírusirtó, ahol nem megoldott a net kapcsolat?

Figyelt kérdés

Természetesen nem napi frissítést szeretnék,de ha mondjuk két havonta sikerülne,akkor már jó.Konkrétan a nod32 vírusirtót szeretném.

Olyasmire gondolok,hogy valahol megtalálható lenne: pl.a gépemen a frissítés,akkor azt kimásolva -elvinném arra a gépre és egyszerűen átmásolnám. Lehet ilyesmit?--illetve hol találom a gépemen? Vagy más ötlet?


2009. febr. 5. 09:41
 1/6 anonim ***** válasza:

A Norton Antivirus-nak volt a honlapján egy kis letölthető, és futtatható (.exe) vírus adatbázis.

Ezt használva egy pendrájvon viheted haza a frissítéseket.

Csak 2 klikk az .exe-re és már frissül is.

2009. febr. 5. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
A norton az príma vírusirtó-teljesen meg voltam vele elégedve addíg,míg egyszer arra nem gondoltam,hogy kipróbálok egy másikat(ki tudja miért?!) és nem tudtam törölni,jól megszenvedtem vele,több óra- és több progival sikerült-így maradnék inkább a nodnál.
2009. febr. 5. 09:55
 3/6 A kérdező kommentje:
-ja,majd elfelejtettem,a norton iszonyatosan lefogta a gépem,ami azért komoly hátrány-a nod az szinte észrevehetetlen erőforrás igényű,de kinek a pap,kinek a papné.
2009. febr. 5. 09:56
 4/6 anonim ***** válasza:

Úgy tudom a Nod ilyen módon nem frissíthető, de ez nem 100%. Lehet ilyet csinálni a F-Secure-val, illetve Kaspersky-vel. Ezek felülírják az adatbázist.

> [link]

Van még a Dr. Web Curelt, ami csak egy futtatható .exe, telepítést nem igényel, és ingyenes. > [link]

Baloldalt alul.

2009. febr. 5. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
NOD32-nél nem tudok arról, hogy külön a frissítést le lehetne tölteni. Esetleg a teljes vírusirtóból ha újat raksz havonta, az általában viszonylag friss adatbázist tartalmaz. Ha hajlandó vagy váltani, az Avast-nak külön az adatbázisát is le lehet tölteni, ami naponta-kétnaponta frissül.
2009. febr. 5. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Persze,hajlandó vagyok váltani,nem vagyok nod függő,csak pl.amelyik gépről most is írok ugye,itt naponta többször frissül az adatbázis és arra gondoltam,valahol ezek a frissítések megtalálhatóak a gépen és átvihetőek manuálisan mondjuk egy pendriwe-on.
2009. febr. 5. 10:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!