Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » A Facebook-on hogyan lehet...

A Facebook-on hogyan lehet létre hozni egy olyan lapot ami pl. egy munka vagy egy vállalkozásról szól?

Figyelt kérdés
és nem úgy gondolom hogy személyes adatlapot csak a vállalkozás adataival, hanem van egy külön regisztráció erre, és ha ez meg van erre hogy akadnak rá a többi felhasználók vagy én hogy tudom megjeleníteni a személyes adatlapomon hogy el tudjanak oda jutni egy kattintással?
2011. jan. 26. 18:09
 1/3 anonim ***** válasza:
2011. jan. 27. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
vicces... ez meg van... hogy tudom a vállalat oldalt el helyezni a személyes adataim között hogy azt adja be ha rákattintok?? pl. a munkahelynél vagy szórakozásnál vagy egyéb helyen megjelenítve..?
2011. jan. 27. 14:27
 3/3 anonim ***** válasza:

Én ezt úgy csináltam meg,hogy adtam egy "alias"-t az általam ketzelt oldalnak.És azt linkeltem be az elérhetőségeim közé.

Tehát a neve nem facebbok.com/pages/sok_szám.....,hanem facebook.com/általam kezelt oldal neve.

Így jobban is néz ki.

Ezt az "oldal szerkesztése"-"Marketing"-"Alias hozzáadása" menükben tudod megcsinálni.

2011. jan. 27. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!