Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » A gépen valahol meg lehet...

A gépen valahol meg lehet nézni a megjegyzett jelszavakat (pl. :"jelszó megjegyzése", "emlékezz rám" ilyesmiknél mentett jelszavakat)?

Figyelt kérdés
2011. jan. 27. 21:19
 1/8 anonim ***** válasza:
Igen, a böngésződ beállításainál.
2011. jan. 27. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A böngésző tárolja, a beállításaiban lehet listázni a mentett jelszavakat tartalmazó oldalakat, és megjeleníteni a hozzájuk tartozó jelszót. Amelyik böngészőt használod, annak a beállításaiban keresd, ne egy gépen lévő mappában, mert nem ilyen módon tárolódik.
2011. jan. 27. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

értem

de legyen szíves valaki pontosan leírni, hogy hogyan találok el oda

légyszi :(

nem találom

Internet Explorer-em van

2011. jan. 27. 21:38
 4/8 anonim ***** válasza:

Ie sajnos nem tudja ezt,de van megoldás:


[link]


[link]


Ez a két link ugyanaz a program.


Magyarítás(be kell másolni a program lang mappájába)


[link]


Mihamarabb válts firefoxra,chromera vagy firefoxra.Nem csak ezért,más okok miatt is.pl biztonság

2011. jan. 27. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Persze előbb ki kell csomagolni a mayarítást a zip tömörítményből,de ha nem megy,nem vagy muszáj magyarosítani.
2011. jan. 27. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Most nézem,maga a program is tömörítményben jön le,ráadásul rar-ban,amit a windows alapból nem ismer.Mindenképp kell winrar vagy 7zip(peazip,izarc...stb)
2011. jan. 27. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
köszi
2011. jan. 28. 14:48
 8/8 anonim válasza:
Én is letöltöttem, kicsomagoltam, elindítottam a programot, de nem tudom, hogy kell használni.
2014. okt. 19. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!