Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » MSN-en hogy lehet megnézni a...

MSN-en hogy lehet megnézni a naplózott beszélgetéseket?

Figyelt kérdés
2011. jan. 28. 12:36
 1/7 anonim válasza:
Nekem ha belemegyek a Windows Intézőbe, akkor a Dokumentumokon belül van egy mappa: "Naplózott beszélgetések", és ott. De már rég nem használtam.
2011. jan. 28. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nekem ilyen nincs.De ha többen használjuk az msnt, mármint több címet, akkor mindenki meg tudja nézni mindenkiét?
2011. jan. 28. 12:45
 3/7 anonim válasza:
Minden egyes e-mail címnek el van mentve. Úgyhogy bárki megnézheti, aki használja a gépedet.
2011. jan. 28. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
nagyszerű....amúgy odáig eljutottam, hogy megtaláltam az email-címemet, és vannak ilyen szavak, hogy objectstore, usertile, scene, backgrounds, stb.ha ezeket megnyitom, akkor ilyen halandzsaizék vannak, amiket nem lehet megnyitni.na mindegy, magas ez nekem....
2011. jan. 28. 13:03
 5/7 anonim válasza:

De ezt be kell állítani a Beállítások varázsló...-ban!!!

Mert ha nincs beállitva akkor nem tudod megnézni őket, és ha minden egyes fióknak be van állítva, csak akkor lehet megnézni mindes egyes fiók naplózott beszélgetését!!

: )

2011. jan. 28. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Akkor jó, mert én pont ezt nem akarom, h kimutassa

:-)

2011. jan. 28. 13:46
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

ha van msn plus akkor is menti a dokumentumok/naplozott beszélgetésekbe

ha nincs plus akkor alapbol is menteni kéne

azért nézz utána

2011. jan. 28. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!