Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogy lehet interneten naplót...

Hogy lehet interneten naplót vezetni, persze ugy hogy csak én tudjam elolvasni? !

Figyelt kérdés
Hogy kell ilyet létrehozni ?valaki tud segíteni ?
2009. febr. 5. 20:32
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Nem ismerek ilyet de akkor miért Internetes naplót szeretnél ??

Word dokumentumba elmented aztán ennyi senki sem látja

2009. febr. 5. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
www.sarok.org ha megírod a naplót, alul ki lehet választani, hogy csak te olvashasd el!
2009. febr. 5. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:
www.blogger.com, www.blog.hu és még egy csomó ilyen hely van. Létrehozod és nem teszed nyilvánossá, hanem azt jelölöd be, hogy privát használatra.
2009. febr. 5. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

azért mert eddig is a gépen irtam 1 évig aztán virusos lett a gép .. annyi . aztán kitaláltam h adathordozóra teszem .. eltűnt .. vki ellopta vagy elhagytam .. rettenetesen ciki, ráadásul már megint kezdhetek elölről mindent ..:( ez tűnik a legjobb megoldásnak .

És ezt amikor csak akarom meglehet szüntetni ?

2009. febr. 5. 21:02
 5/14 A kérdező kommentje:
a blogger.com on regisztráltam .... hol kell beállitani hogy SENKI ne tudja elolvasni ??? lécci segitsetek :)
2009. febr. 5. 21:10
 6/14 anonim ***** válasza:

Tökéletesen igaza van az első hozzászólónak! Miért kell NET-en át, ha csak te akarod elolvasni? Elég gyenge kifogás a vírus. Attól, hogy a gép vírusos lesz, meg lehet menteni a word dokumentumokat.

Elhagytad vagy ellopták.

Elhagytad: 2 másolatot csinálsz, egyiket se viszed magaddal, két különböző helyen rejted el. Nincs ember, aki így ellopja...net-en előbb törik fel a jelszavad, ahova írod a naplód (és ezáltal letörlik vagy bármi más).

Feltöltöd a NET-re és beállítod, hogy csak te olvasod el...gondolod ezek után tényleg csak te férhetsz hozzá? Ne légy naív! Ami a NET-re felkerül, az már közkincs! Bár addig jó, amíg abban a tudatban vagy, hogy csak te láthatod! Kapásból ott van a szolgáltató, aki a tárhelyet biztosítja. Minden egyes mondatodhoz hozzáfér, látja az IP-d, hogy mikor írsz, mit mentesz el, mi a felhasználóneved az oldalán, a jelszavad stb-stb.

Vegyél egy könyvet, és írj papírra, vagy egy olyan gépet, amiben nincs hálókártya (nincs NET hozzáférése, ezáltal vírus sem támadhatja) stb.

2009. febr. 5. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
mi az hogy gyenge kifogás :/? már nem azért de már miért kéne nekem kifogásokat keresnem ?Úgy tűnik túl szétszort voltam...nemtom mit kell itt pattogni és miért nem lehet a kérdésre válaszolni ...a lényeg hogy eddig egyik ilyen "naplóírási módszer" sem vált be .. igy gondoltam talán majd ez ...
2009. febr. 5. 21:48
 8/14 A kérdező kommentje:
jó mind1 asszem megpróbálom túltenni magam rajta hogy eltűnt és kezdek egy újat . veszek egy új pendirve-ot és komolyan "odacelluxozom" a szobám kulcsához :D.
2009. febr. 5. 22:09
 9/14 anonim ***** válasza:
Nem lenne egyszerűbb egy síma kockás füzet? :DDD
2009. febr. 5. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Ehhe xD igazad van , csak tod régen vezettem ilyen "igazi" naplóba naplót :P Három telt be .. ennyi elég is volt :P nemtok olyan sokat irni ugy mint szeretnék mert elfárad a kezem arról nemis beszélve hogy elkezdek quva csunyán irni :P
2009. febr. 5. 23:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!