Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mi történt a Facebookkal?...

Mi történt a Facebookkal? Tegnap még minden oké volt.

Figyelt kérdés

Be szeretnék lépni az oldalamra, de azt írja ki, hogy a webhely tanusítványával gond van, hamis.

Titeket beenged?


Válaszokat köszi!


2011. febr. 2. 17:47
 1/7 vagyokakilehetek ***** válasza:

beenged.

semmi baj vele...

2011. febr. 2. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Nálam sincs baja
2011. febr. 2. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Engem beenged, lehet, hogy ronda szót írtál be, és akkor úgy értelmezi, hogy le vagy tiltva. Én ezt gondolom.
2011. febr. 2. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Már hol írtam volna csúnya szót bele? Az email címem teljesen átlagos, felhasználónevem szintén.
2011. febr. 2. 18:18
 5/7 A kérdező kommentje:

Azt írja ki, hogy a navigálás letiltva. Kattintottam a továbblépés a webhelyre (nem javasolt!)-ra, és úgy beengedett.

Semmi trágár dolgot nem írtam ki sehova sose. Ismerőseim simán kiírnak ilyeneket, hogy k*rv*, meg f*sz, de ők még mindig fentvannak.

2011. febr. 2. 18:22
 6/7 anonim válasza:
Én is így jártam, engem sem enged be.
2011. febr. 2. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Neked is azt írja ki, hogy navigálás letiltva?

Engem már beenged azóta, hogy kattintottam a "Továbblépés a weboldalra (veszélyes lehet)" lehetőségre, de ahányszor belépek, a címsor villan egyet pirosan.

2011. febr. 3. 02:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!