Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » SMC Router el Szeretnék...

SMC Router el Szeretnék Vezeték csatlakoztatásával asztali számítógépemen kerseztül csatlakozni az internethez. Egyik LAN port se működik, Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Az alábbi a probléma:

Van a Modem ( THOMSON ) ami kábel internet.

Azaz Koax tv-internetes kapcsolat.

Ha a modemről közvetlenül csatlakozozok rá a pc re ugy minden rendben van telepítőlemez meg minden... és van net.

De ha a router be Csatlakoztatom a Vezetéket A pc nem érzékel semmit.4 Lan port van a SMC router en.

MAC szűrőt is kikapcsoltam tehát az sem jelenthet gondot!

Ujraíndítottam a router t de semmi..

Probáltam a gpen beállítani de nem jó.

Azért kell mindenképpen router ról csatlakoznom mert még 2 laptop van a házban. És ha mondem ről csatlakozom az asztali pc-m el elveszi a nett a router től.

Jelvevőm Wirelless stb... nincsen az asztali pc hez:(

Tehát valahogy lannal kelene megoldani.

Nincs ötletem.

Kérlek segítsetek!


2011. febr. 4. 11:28
 1/4 anonim ***** válasza:
mert először CSAK a routert ÉS a gépet kell összekötni, majd lefuttatni a telepítőlemezt. Ekkor a router lemásolja a géped MAC címét, majd a router újraindul. NA EZUTÁN dughatod össze a modemmel, és voilá, van net!
2011. febr. 4. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Hi!

Oké Köszönöm a választ!

Máris Kiprobálom!

Tehát aztmondod hogy a mondemmel addig ne is foglalkozam?

Csak a telepítőlemezét tegyem be?

Ugy hogy nincs be apcsolva a modem csak a router?

2011. febr. 4. 12:22
 3/4 A kérdező kommentje:

Megprobáltam ugy ahogy mondtad.

Amíg a moden usb-jét nem csatlakoztatom géphez nem enged telepíteni.

De sajna ha csatlakoztatom jön a 2. legnagyobb baj .. elveszi a netet a router....a laptop ok tól.

tehát anélkül nem tudom telepíteni a lemezt amíg nincs usb.

ez így nem lessz jó:(

2011. febr. 4. 12:51
 4/4 anonim ***** válasza:
Annyira hiányosak az ismereteid ebben a router dologban,hogy az lenne a meglepő,ha sikerülne beállítanod a netet egyedül.Szerintem jobban járnál,ha áthívnál valakit aki ért hozzá.
2011. febr. 4. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!