Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miként tudnám visszaszerezni...

Miként tudnám visszaszerezni vagy törölni fiókjaimat?

Figyelt kérdés

Szóval íme a helyzet:

Tegnap egy ismerősöm úgy gondolta, átírja a jelszavaimat, és más információkat a fiókjaimban. A következőkről van szó:

-Facebook

-Freemail

-Gmail

-MSN


A kérdésem az, hogy hogyan tudnám addig visszaszerezni a fiókjaimat, míg nem teszem inaktívvá az összeset? Más megadott e-mail címem nincs.


2011. febr. 4. 18:40
 1/4 vagyokakilehetek ***** válasza:

jó duma :) :D


és mindet egyszerre feltörte és átállította :D :D


igen biztos erről van szó és nem te akarsz inkább kémkedni más után...

2011. febr. 4. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Tudom hihetetlen, de ezt anyám csinálta.

Én magam adtam meg neki a freemail jelszavam, ugyanis igencsak eldurvult a viszonyunk és egyfolytában avval jön, hogy én mindig valakivel lógok, és ezért kések otthonról.

Ez igaz is, de nem vagyok már kisgyerek, hogy egész délután otthon gubbasszak 17évesen. És van egy pár olyan ismerősöm akit nem akarom, hogy kikérdezzen az én nevemben.

2011. febr. 4. 19:05
 3/4 vagyokakilehetek ***** válasza:

akkor kérj jelszó emlékeztetőt az alternatív emailcímre amit a regisztrációkor megadtál.

arra kapsz értesítést..

2011. febr. 4. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Itt a gond. A facebook a freemail-re küldi, az MSN egy már megszűnt címre, a freemail sehová, gmail szintén.

Igazából nekem az e-mail lenne a lényeg, mert onnét már hozzáférek a jelszavaimhoz ha kérek emlékeztetőt.

2011. febr. 4. 19:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!