Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan tudom megtalálni a...

Hogyan tudom megtalálni a weboldalt URL alapján?

Figyelt kérdés
pár napja megnéztem egy sportegyesület honlapját,illetve email-ben kaptam valakitől a honlapot,de már sajnos kitöröltem az üzenetet,és el is felejtettem a nevét,ez egy foci egyesület a XIII.kerületben,és arra gondoltam,hogy url alapján biztos meglehetne találni,de már semmire se emlékszek a nevéből így hiába írok oda fel be betűket azt a honlapot nem dobja ki,google-ba meg hiába írom,nem tudom a kulcs szavakat.
2011. febr. 5. 10:23
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha rámentél a honlapra, nézd meg az előzményeket, abban azokon a napokon, amelyiken megnézhetted az oldalt.
2011. febr. 5. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

sajnos nem találom.

a XIII.kerületben található,és a fő oldalon a dátumok találhatók,hogy melyik napon milyen esemény van,baráti foci edzés stb,illetve arra emlékszem,hogy 15.életévét betöltő játékosok jelentkezését várják.

2011. febr. 5. 11:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!