Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mi lehet az oka annak, hogy...

Mi lehet az oka annak, hogy amikor elinditom a torrent programot akkor nem működik egyik böngészőm sem?

Figyelt kérdés
Ha nincs torrent letöltésem, csak maga az uTorrent fut, akkor sem bírok netezni. Ha van letöltésem, tökmind1 mennyivel tölt épp le, akkor sem birok netezni(se chrome-al, se mozillával, se ie-vel).... Ha kilépek az uTorrentból, akkor kell várni kb 2 percet, és megint birom használni a böngészőimet.
2011. febr. 5. 14:28
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem beállatási hiba. De nem ártana tudni milyen net csomagod van melyik szolgáltatónál?
2011. febr. 5. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Már végignéztem minden beállítást, mindent állítgattam ami szóbajöhet(szerintem). Másfél megabájtos, szóval kb 180kbit/s-el töltenie kéne. Márpedig ha a torrent csak 10 kbit-el tölt, a netem akkor sem működik.

Szolgáltató: Szabotronic. Nemhiszem, hogy ismered, vajdasági vagyok. De eddig nem volt ilyen gondom vele.

2011. febr. 5. 15:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!