Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Nem muszáj seedelni ncoreon a...

Nem muszáj seedelni ncoreon a letöltött anyagot?

Figyelt kérdés
mielőtt lehurrognátok,olvastam a wikit de nem találtam erről semmit, akkor nem kell seedelni ,csak az arány legyen jó?
2011. febr. 7. 00:42
 1/6 anonim válasza:
De kell seedelni főleg az ncore-on azért hogy mások is tudják normálisan tölteni. Ne legyél leecher! :D
2011. febr. 7. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
úgy értem ilyen no-name sz@rokat amiket rajtam kívül senki se tölt le és sok helyet foglal :D
2011. febr. 7. 00:47
 3/6 anonim ***** válasza:
Jobb adni mint kapni :D. Amúgy szerintem úgy van hogy ha tényleg nem töltik jó ideig a torrentet akkor a seed idő is lényeges. Tehát ha az alap átlagod 2X felett van és azt a noname torrentet már vagy 1hete seedeled nyugodtan leállhatsz vele de amúgy ha nem tölti senki neked se lesz bajod ha futni hagyod. Kivéve ha kell a hej a Vinyodon
2011. febr. 7. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 P.O.C. ***** válasza:

Ez a Netikett* íratlan szabálya, hogy vissza kell seed -elni a letöltött torrentett. Amúgy az ncore.cc -n erre nem figyelnek oda. A lényeg, hogy a globális arányod jó legyen.



*: [link]

2011. febr. 7. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az arányodnak nem torrentenként, hanem összességében kell jónak lennie. Viszont jó nagy parasztnak tartom azt, aki nem seedel vissza legalább egy ideig. Ha senki se tölti, akkor úgysem fáj neked. Ha meg valaki mégis elindítaná, akkor tök jó, hogy nem 1, hanem 3 seeder van.
2011. febr. 7. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat
2011. febr. 7. 10:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!