Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan hivják azt a "mappát"...

Hogyan hivják azt a "mappát" az "opera" netezös programban ahol meglehet nézni hogy melyik oldalakon voltam fenn?

Figyelt kérdés

sajnos angol az operám :D

van a history,ott már kitöröltem az oldalakat,amiket nem akartam h mások is lássanak h ott voltam fenn.

de van még 1,ami most igy hirtelen magyarul sem jut eszembe.ott a magyar operánál mindig kitöröltem amelyik oldalcim nem kellett.De itt is kiszeretném törölni a megnézett oldalakat.tudna valaki esetleg segiteni? :( ha jol emlékszem akkor fura neve van magyarul annak a mappának.remélem megérti valaki hogy mit szeretnék itt tudni :(


2011. febr. 7. 01:38
 1/3 anonim válasza:

Elvileg máshol nem tárolja.

Bár a sütikből (angolul: cookie, cookies) is vissza lehet következtetni, hogy miket néztél meg. De ha a személyes adatok törlését (angolul nem tudom, mi pontosan) választod, akkor garantáltan nyom nélkül eltüntet mindent.

2011. febr. 7. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
ctrl+h elöjön az elözmények ott mindent kitudsz törölni.ha többet szeretnél akkor CCleaner proggal leszedeted az összes visszamaradt sütit...
2011. febr. 7. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi mindkettötöknek :-))))
2011. febr. 7. 11:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!