Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Melyik a jobb? Vezeték nélküli...

Melyik a jobb? Vezeték nélküli Router, vagy a vezetékes, zsínoros? Illetve vannak e különbségek? Hátrányok?

Figyelt kérdés
Kicsit Laikus vagyok ehhez , de bekel ruházni lassan egy újra, mert néha magától elszáll a Router és újra kell "csatlakoztatni" hogy ismét elossza az internetet.
2011. febr. 7. 20:28
 1/4 anonim ***** válasza:
Véleményem szerint a vezetékes megbízhatóbb!
2011. febr. 7. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 P.O.C. ***** válasza:

Amit az első mond enyhén szólva h*lyeség!

A Wi-Fi router ugyan azt tudja, mint egy vezetékes azzal a különbséggel, hogy van benne még egy Wireless Access Point is integrálva.

Sima vezetékest már nem is nagyon fejlesztenek SOHO* piacra, ami van, az is szinte mind elavult belvilággal rendelkeznek, és főleg emiatt ár/érték arányuk harmatgyenge.

Persze sima vezetékesben is vannak kiemelkedően modern routerek, de ezeket értéke forinban 6 számjegyű, és egy átlag felhasználó a tudásának 5%-át sem tudná kihasználni.


Mindezek miatt totál h*lyeség sima vezetékes SOHO* routert venni, ha meg meg a Wi-Fi routernek (egyelőre) nem kell a Wi-Fi AP része, vagy csak félsz a biztonsági kockázatoktól (ami egy jól konfigurált Wi-Fi routernél elenyésző) egyszerűen letiltod, és használod csak a vezetékes portjait.


*SOHO = Small Office/Home Office

2011. febr. 7. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nehéz jót választani, én még egy normálissal sem találkoztam
2011. febr. 7. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
21:31 -el egyetértek,nekünk 4 különböző routerünk is van (panzió) ,de mindegyik,buta,agyonkomplikált förmedvény. Egy normálisat nem lehet kapni.Ha majd veszel egyet és megpróbálod beállítani neked is ugyanez lesz a véleményed .
2011. febr. 8. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!