Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Facebook miért írja ezt már 2...

Facebook miért írja ezt már 2 órája? A fiók ideiglenesen elérhetetlen. A fiókod pillanatnyilag nem elérhető az oldal problémája miatt. Reméljük hamarosan megoldódik. Kérjük próbáld újra pár perc múlva.

Figyelt kérdés
2011. febr. 8. 15:24
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Lehet hogy a profilodat tároló szerven valamilyen probléma miatt nem üzemel, így nem lehet honnan betölteni az adatokat, bejelentkezni. Mint az üzenet is írja, ha a probléma megoldódik, ismét el tudod érni az oldalt.

Azért pár órát ki lehet bírni nélküle.

2011. febr. 8. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Szerverhiba lehet.
2011. febr. 8. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
10%

Komolyan behalok.2 órája nem tudsz belépni?Te úristen. xD

Komolyan nem értem hogy egy közösségi portálon,aminek az elsődleges célja az ismerkedés-->kapcsolattartás mit lehet annyira szeretni hogy 2 óra miatt egyböl itt kell megkérdezni hogy "mi a baj".Komolyan mondom elképesztő hogy lassan kezd ez a világ olyan lenni mint a Hasonmás című film csak itt nem robotokon hanem közösségi portálokon keresztül "érintkeznek" az emberek és ha elromlik akkor sírás-rívás van.Depressziós lesz mindenki xDxD


Egyébként csakhogy a kérdésre is válaszoljak,igen ez minden bizonnyal szerver hiba.Nem a te gépedben van vagy volt a baj,mint ahogy ez is ki derül a szövegből is amit be írtál:


"A fiókod pillanatnyilag nem elérhető az oldal problémája miatt"


De azért meg kell kérdezni,nehogy telefonon vagy ami még rosszabb,személyesen kelljen az ismerősökkel beszélni:)

A halál ostora pedig ha e-mailt kell írni,mert nem kapunk azonnal választ.


Bocs de nagyon felhúz ha valaki ennyire bele van b*zulva egy közösségi oldalba.

2011. febr. 8. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Nem az a baj :( csak barátnőm leírta vmit és... külföldön van és nem tudom elérni és fontos lenne tudnom :(
2011. febr. 8. 17:34
 5/13 anonim válasza:

nekem sem megy az FB...

azt hittem feltortek de ezekszerint mas is igy van ezzel..

2011. febr. 8. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
Nekem is ez a problémám délután óta..:S
2011. febr. 8. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
Nekem most írta ki :( remélem nem tart sokáig!
2011. márc. 2. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Ez van.

[link]

2011. márc. 3. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 XTiger válasza:
Nem tudom de nekem is ezt írja.. haveromnak viszont jó -.-'
2011. ápr. 1. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
nekem is ezt írja "A fiók ideiglenesen elérhetetlen." szerintem nemsoká megjavítják, hisz dollármilliárdokról van szó :-)
2011. jún. 23. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!