Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért nem tudok megnézni...

Miért nem tudok megnézni egy-két oldalt?

Figyelt kérdés

A napokba kezdődött az a problémám, hogy a Mozilla nem nyit meg egy-két oldalt. Gondoltam másnapra jobb lesz, de nem lett. Megnéztem Internet Explorer-be. Megnéztem Google Chorme-ba. Az eredmény ugyan az. Egyik böngésző se nyitja meg azt, amit a Mozilla se. Mi lehet a gond? Nem töröltem le semmit, végeztem már vírusirtást, töredezettség mentesítést, mindent, a nettel nincs baj, mert más oldalakat gond nélkül behoz. De van amit nekem meg, és másnak meg gond nélkül behozza. És akkor a Mozilla ezt a szöveget írja ki:


A kiszolgáló nem található



A Firefox nem találja a kiszolgálót a(z) www.valami.hu helyen.



* Ellenőrizze a címet, nem gépelte-e el. Például nem írt-e

ww.valami.hu-t a

www.valami.hu helyett.


* Ha semmilyen oldalt nem tud letölteni, ellenőrizze a számítógépe hálózati

kapcsolatát.


* Ha a számítógépet vagy a hálózatot tűzfal vagy proxy védi, ellenőrizze, hogy a

Firefox számára engedélyezett-e a webhozzáférés.



Próbálja újra.


Valami ötlet? :/ Kéne. Sürgősen.


2011. febr. 8. 16:42
 1/6 anonim ***** válasza:

Lehet, valaki letiltotta a gépeden:

[link]

2011. febr. 8. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem lett letiltva, mert csak én használom ezt a gépet. Tesóm a saját gépén van, anyám meg nem is ért hozzá. Szóval ez kizárva. :S Másnak is akadt ilyen problémája (ezen az oldalon olvastam), de oda se érkezett válasz... Azért köszi!
2011. febr. 8. 19:36
 3/6 anonim ***** válasza:
Talán leírhatnád, hogy melyek ezek az oldalak.
2011. febr. 11. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Hiába írom le, mert másnak behozza. Tesóm gépén is gond nélkül behozta, csak nálam nem. De ez az a kettő:


www.iftopic.com

[link]

2011. febr. 12. 19:30
 5/6 anonim válasza:

nekem is pont ez a problémám, csak én meg a freemail-ra nem tudok bejelentkezni. Egyszerűen be sem tölti az oldalt.

Aki tud segítsen, mert már idegbajt kapok, minden levelezésem ott van.

2011. febr. 27. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Lehet az a baj az én gépemnek, hogy újra kéne már rakatni... Vagy nem tudom, de akkor se kéne ezt csinálnia. Az ok meg engem is eléggé érdekelne.
2011. febr. 27. 16:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!