Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan lehetne ebben az...

Hogyan lehetne ebben az esetben belépni? (iwiw, és citromail posta fiók) Van valamilyen lehetőség?

Figyelt kérdés

Koleganőm nem tudja a jelszavát, iwiw-en.Meg úgy volt beállítva, hogy megjegyezze neki a rendszer.Ezért csak a munka helyén tudott belépni, otthon nem.

Tőlem kért segítséget.Mielőtt belépett, mondtam neki kérjünk másik jelszót, az e mail címére.Ez meg is történt...de utána derült ki, hogy ott sem tudja a jelszavát...ilyenkor mi a teendő?Mostmár sehol sem fog tudni belépni, mert ugye új jelszó lett kérve, de ahhoz meg nem fér hozzá....mit lehet tenni ebben a helyzetben?

Kellemetlenül érzem magamat, mert elszúrtam neki.De ha előtte mondja, hogy az e mailes jelszót sem tudja, akkor nincs ez..

Tudna valaki segíteni?


2011. febr. 9. 19:16
 1/5 anonim ***** válasza:

"Az üzenet rövidesen megérkezik a megadott e-mail címre! A levélben elküldött jelszó-változtató kód 15 napig érvényes. A regisztrációd biztonsága érdekében javasoljuk, hogy a sikeres jelszó-változtatás után töröld az e-mailt a postafiókodból."


Ha nem lép be az e-mailbe és nem klikkel az ottani változtató kóddal a megadott helyre, akkor ugyanúgy be fog tudni lépni az eddigi jelszavával.

2011. febr. 9. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Gishart ***** válasza:

1. Megérdemli.

2. Miért olyan cimet használ, amihez nem tud belépni?

3. Nézzétek meg a jelszókezelőben a régi kódot, hátha beenged azzal.

4. Ha egy cégnél vagytok, akkor kérjetek rendszergazdai segítséget. ha mázlitok van, akkor a szerver gépe a cégnek mentett mindent. Vagy csak én indulok ki abból, hogy mindent mentek? Bár ez kicsit kellemetlen tud lenni, ha cégnél bemegy valaki rendszergazdához, hogy héééé nézd már vissza az iwiw jelszómat. De hát valamit valamiért. Most más nem ugrik be.

2011. febr. 9. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A böngésző is menti a jelszavakat.Ha megmondod melyiket használta,segítek.
2011. febr. 9. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

IE.Hogy melyik verzió, gőzöm sincs.

Azért kösz mindenkinek :)

Hát, igen....de ez van...

Amikor azzal jött oda hozzám, hogy munkahelyi,(itt nem a cégesre gondolok) és otthoni e mail csak lestem mi van...

2011. febr. 9. 20:45
 5/5 anonim ***** válasza:

Ezt kell használni:


[link]


Kinézi a citromailest,felírja egy cetlire.Belép.Megváltoztatkja az iwiwest a mail segítségével,felírja.A cetlit elteszi a személyije mellé.

2011. febr. 9. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!