Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért nincs hangja a számítógé...

Miért nincs hangja a számítógépemnek?

Figyelt kérdés
Egy vírus miatt kellett újratelepítenem a Windows XP-t. Azóta nem tud lejátszani zenéket a gépem, sem Youtube-ról, sem hagyományos CD-ről. A videókat látom, ill. megnyitja a zenelejátszó programot is, de hangja nincs, pedig a hangfalakat leellenőriztem. (Amúgy nem látom a jobb alsó sarokban eddig ottlevő ikont, amivel a hangerőt lehetett állítani.) Mi a megoldás??
2009. febr. 12. 14:50
 1/3 anonim ***** válasza:
80%
Miután ujratelepítetted a gépet nem felejtetted el véletlenűl ujrarakni a hangkártya illesztő driver-jét??? Szerintem ez lessz a baj...
2009. febr. 12. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én is szinte teljesen biztos vagyok benne,hogy hiányzik a hangkártyád drivere.Ha megvan a hangkártyád cd-je,akkor azon keresd,ha nincs,akkor rajd fel az everest nevű progit,az kilistázza a hardvereszközöket,és így már rá tudsz keresni a neten.Ha laptopod van,akkor meg értelemszerűen a pontos típusra keress rá:Pl:"acer 5715z drivers"

Ezt beírod a gugliba,aztán hajrá.Xp-hez sajnos nem mindig olyan könnyű drivereket találni,mert direkt nem csinálnak hivatalosat(így akarnak rávenni,hogy használd a nagy kalap sz@r vistát),de hacker persze meg szokták oldani ezt a problémát is.

2009. febr. 12. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Megoldottátok a problémát. Tényleg ez volt a baj. Szuperek vagytok!!!
2009. febr. 12. 23:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!