Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Youtube-ra feltöltöttem egy...

Youtube-ra feltöltöttem egy videót, de egyszerűen nem lehet kereséssel megtalálni. Miért?

Figyelt kérdés
Természetesen nyilvánosnak állítottam be ("Nyilvános (bárki megtalálhatja és megnézheti - ajánlott)"). De egyszerűen hiába keresek rá szó szerint akkor sem adja ki, ha lejátszásnál az ajánlott videókra rámegyek azoknál sem adja ki ajánlott videóként. Ez már nem az első eset, egyszer már töltöttem fel videót azt sem lehetett megtalálni szinte (az azóta már törlésre került).
2011. febr. 15. 23:10
 1/2 anonim válasza:
Ha Te töltötted fel akkor bejelentkezel a saját profilodba,és ott megtalálod a feltöltött videóidat!
2011. febr. 16. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Nyilván...tudom, hogy a profilomban ott van, de ha én megakarom nézni, megteszem dvd-n..., csak mások nem találják meg kereséssel és az ajánlott videók között.


Amúgy azóta valamelyest megoldódott, kereséssel meg lehet találni, de ajánlott videóba még mindig nem adja ki.

2011. febr. 16. 16:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!