Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Melyik oldalon találok szép,...

Melyik oldalon találok szép, lehetöleg magyar szövegü PPS-eket?

Figyelt kérdés
2009. febr. 12. 19:02
 1/5 anonim ***** válasza:
Google kereső >magyar oldalak >pps mánia
2009. febr. 12. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Konkrétan, itt is találsz:

[link]

2009. febr. 12. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Vagy csak figyeld az e-mail postaládátat. Én legalábbis azt tapasztalom, hogy a netezők jelentős részénél még nem csengett le, hogy 4-5 megabájtos, tökfölösleges információt tartalmazó pps dokumentumokat küldözgessenek egyszerre többtíz címzettnek. Én az ilyet bontatlanul törlöm, mert nem nekem szól és gyakorlatilag semmit nem vesztek, ha nem nézem meg őket.
2009. febr. 16. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én rengeteget kapok,mostmár 500-1000 db körül van.Ha akarod,küldök.Minden ismerősöm ezzel bombáz ünnepekkor(húsvéti is rengeteg van,pünkösdi is,halloween-es is,meg mindenféle).Ha akarod,küldök belőle egy hatalmas csokorravalót.Csak egy email címet kérek privátba.
2011. dec. 21. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Azt elfelejtettem az előbb írni(előző vagyok,hogy karácsonyi is rengeteg van),december 1-je óta folyamatosan küldik a karácsonyi pps-eket,ppt-ket apámnak a kollégái.Szóval privátba dobj meg egy e-mail címmel,és küldök kb.50-60 dbot kapásból.
2011. dec. 21. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!