Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Sos! Segítsen valaki! Most...

Sos! Segítsen valaki! Most mit csináljak?

Figyelt kérdés

facebookon van egy olyan lehetőség, hogy egyedi legyen a profilod linkje pl.: www.facebook.com/lajos.kiss

én is átalakítottam ilyen "egyedire" a sajátomat,de mikor rákattintok a profilomra akkor azt írja ki, hogy "a kért oldal nem található" (page not found):((, mások is panaszkodtak már, hogy sokszor nem tudják megnézni a profilomat, most mit csináljak? hogyan csináljam vissza az egészet? teljesen tanácstalan vagyok :( előre is nagyon szépen, hálásan köszönöm a hasznos, kedves segítségeket!! Legyen szép estétek!:)


2011. febr. 17. 17:19
 1/2 anonim ***** válasza:
új face? :)))
2011. febr. 17. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

nem:) csak a profilodnak van egy hosszú linkje, pl: [link]


és ezt átlehet alakítani egyedivé pl:

[link]


ha valaki tud segíteni légyszíves írja le, mert lassan már soha nem lehet megnézni az adatlapomat:S

2011. febr. 17. 19:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!