Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért lehet az, hogy interver...

Miért lehet az, hogy interver előfizunk van, avantot használunk már kínunkban és több gépünkön rendszeresen az történik, hogy nem jönnek be oldalrészek és nem mennek át levelek?

Figyelt kérdés
Pld nem jön be bankoknak csak a főoldala, azon belül semmi. Mailbox, freemail, citromail cimekről küldött levelek elküldöttként szerepelnek, de a címzett sokszor nem kapja meg. Az iwiw-en nem lehet üzenetet írni, mert nem megy el. Már a 3. gépet cseréljük le, hátha az volt a hibás. Explorert leváltottuk avantra. Vírusírtó és figyelő van. Ki kapcsolva, be kapcsolva is ugyanez a helyzet. Nincs vírus a gépen. Van 5letetek?
2009. febr. 13. 08:14
 1/2 anonim ***** válasza:

az "interver" nem inkább interware? Ha igen, akkor az egy jó szolgáltató, évekig az volt nekem és ha nem kellett volna elköltöznöm, akkor most is az lenne.


"Explorert leváltottuk avantra."

Ügyes, de az avant az csak egy "bőr" némi plussz funkcióval, amit ráhúzol az exporerre, azaz megmarad az IE minden hibája, plussz kapsz még egy pár újat is.


elsőre próbálj egy ténylegesen más böngészőt, mint pl. firefox vagy valami hasonló. Az avantot meg felejtsd el.

2009. febr. 13. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ok, kipróbálom.Mármint kipróbáltatom, lecseréltetem, mert én csak használom. Köszönöm a tippet!!!
2009. febr. 13. 08:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!