Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Valaki aki regisztrálva van a...

Valaki aki regisztrálva van a canadahun.com -on, segítene nekem ebben?

Figyelt kérdés

Regisztráltam, és még a hétvégén le kéne töltenem onnan egy e-bookot, de 2 napot várni kell, és írni kell minimum 20 hozzászólást. Nekem csak a 2 nap kivárási idővel van bajom, mert varánap már nem lesz időm semmire, és megyek vissza a kollégiumba. Majd csak 2 de inkább 3 hét múlva jövök újra haza, és akkor nem tudom kinyomtatni az idő alatt :(

Más esetben nem kérnék ilyet, hanem türelmesen kivárnám a 2 napot, de nekem így 3 hetet kell várnom, ha addig nem tölti le, és küldi el nekem e-mail-ben egy regisztrált tag.

*****


A (#1251) számú hozzászólás (jelenleg a legfelső - 3000 leggyakoribb szó angolul) csatolmányait szeretném megkapni. 4 pdf fájl.

3000 - bevezetés.pdf‎ (1.24 MB)

3000 angol szó fontossági sorrendben.pdf‎ (7.68 MB)

3000 angol szó értéke.pdf‎ (2.78 MB)3000 angol szó ábécé sorrendben.pdf‎ (7.79 MB)


Kérem ha valaki tud segíteni, akkor legyen szíves.


E-mail címem: jujjte@gmail.com



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2011. febr. 17. 22:10
 1/1 A kérdező kommentje:
az admin már feloldotta a 2 nap várakozási időmet, szóval már a kérés tárgytalan. sikerült letöltenem. ha valakinek kell szívesen elküldöm. bárkinek, csak írjon. (:
2011. febr. 18. 10:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!